Területi képviselő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2019. június 10.
Várható kezdés: 2019. június 24.

A BH Distribution Kft. TERÜLETI KÉPVISELŐ kollégákat keres értékesítési (“van sales”) tevékenységének ellátására az alábbi régiókba:

- Pécs és kb. 80 km-es körzete- Zalaegerszeg/Nagykanizsa és kb. 80 km-es körzete- Győr és kb. 80 km-es körzete

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

 középfokú végzettség;
 eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás;
 kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség;
 nagyon jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
 önálló munkavégzésre való alkalmasság;
 terhelhetőség;
 „B” kategóriás jogosítvány.

  • Nincs -

Előnyt jelent

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

 kereskedelmi végzettség;
 FMCG termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;
 érvényes ADR tanúsítvány.

Feladatok

FŐBB FELADATOK:

 meglévő partnerkör rendszeres látogatása;
 új partnerek felkutatása;
 háztartási vegyiáru kategóriába tartozó termékek értékesítése;
 partnerek tájékoztatása az árakról, akciókról, termékbevezetésekről;
 polcképek kialakítása, fejlesztése, folyamatos felügyelete;
 adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése;
 termékismeret folyamatos fejlesztése;
 konkurenciafigyelés, értékelés.

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

A fényképes önéletrajzokat az office@bhdistribution.net e-mail címre várjuk.