Jogász

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. június 21.
Várható kezdés: 2019. július 01.

Az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége (ÉFOÉSZ) jogász kollégát keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha

• jogász végzettséggel rendelkezel,
• főállásban tudsz nálunk dolgozni (heti 40 óra ),
• jól beszélsz angolul,
• nem jelent problémát egyszerre több nagyobb volumenű projekt lebonyolítása és tartani tudod a határidőket,
• tudsz csapatban dolgozni, de önállóan is képes vagy megoldani akár egy nagyobb feladatot is,
• szívesen végzel kutatómunkát és esetleg van már ebben tapasztalatod.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny: szociális, emberi jogi vagy más civil területen szerzett tapasztalat

Feladatok

A feladataid az alábbiak lesznek:

• civil szervezet működésével kapcsolatos jogi teendők (egyesületek, alapítványok alapításával, változásbejegyzésével kapcsolatos feladatok),
• ingyenes jogsegélyszolgálat működtetése,
• jogszabályelemzés, adatgyűjtés, egyéb jogi kutatómunka,
• kapcsolattartás hazai és külföldi partnerszervezetekkel,
• beadványok, tanulmányok, háttéranyagok készítése magyar és angol nyelven; közreműködés publikált anyagok készítésében.

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: 1093 Budapest, Lónyay utca 17.

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a bathory.noemi@efoesz.hu és az efoesz@efoesz.hu e-mailcímre! Jelentkezésedben tüntesd fel az alábbit: ÉFOÉSZ-Jogász !