Képzési asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. június 11.
Várható kezdés: 2019. szeptember 02.

Munkatársat keresünk szeptemberi kezdéssel, képzési asszisztens pozícióba, Budapest XII. kerület!

Ha olyan munkát keresel, ahol fontos az aktivitás, az önállóság, a csapatmunka akkor dolgozzunk együtt, teljes munkaidőben, hétfőtől péntekig 9-17ig! A bérezés fix munkabér formájában történik.

Elvárások a jelölttel szemben

Annak nagyon örülünk, ha megbízható, tapasztalt, ügyes szervező vagy, van irodai tapasztalatod, jól bánsz az emberekkel és elég jól kezeled a számítógépet, különösen az Excelt. Ha szereted a változatos, sokrétű feladatokat, és szeretnél jó hangulatú környezetben dolgozni, akkor lehet, hogy nálunk van a Te helyed.

  • Nincs -

Feladatok

Könyvelői továbbképzéseket szervezünk, és a Te feladataid a képzések szervezése és lebonyolítása lenne, úgy mint ügyfelekkel foglalkozni, képzéseket felügyelni, levelezni, táblázatokat kezelni, valamint képzési anyagokat, szerződéseket és ajánlatokat készíteni.

Amennyiben szeretnél velünk dolgozni, akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat, és írj pár sort magadról, pont annyit, amennyit szükségesnek érzel. Figyelem, a sablon kísérőlevelek helyett előnyben részesítjük, ha spontán írsz pár gondolatot magadról!
Kérjük, az e-mail tárgy sorába ezt írd: munkatárs.

Szeretettel várjuk jelentkezésed a merlegkepes@samling.hu email címre.
Sämling Üzleti Oktatási Központ www.samling.hu