Kutatás - fejlesztés központi technikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. június 11.
Várható kezdés: 2019. július 01.

KUTATÁS-FEJLESZTÉS KÖZPONTI TECHNIKUST keresünk Dunavarsányba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Középfokú műszaki elektronikai végzettség
- Műszaki beállítottság
- Jó kommunikációs készség
- Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Microsoft Office, Windows
- Felelősségtudat
- Problémamegoldó képesség
- Angol nyelvtudás, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Nincs -

Előnyt jelent

Feladatok

Feladatok:

- A fékpadi motorok és az ezekhez kapcsolódó mérő- és analizáló berendezések működtetése, felügyelete
- Motor tesztek elvégzése mérnöki utasítás szerint
- Diagnosztikai vizsgálatok, kísérletek
- Tesztek, riportok készítése, szerverre történő adatfeltöltés
- Napi szintű adatelemzés, kiértékelés