Értékesítő - Üzletvezető helyettes

Hirdetés feladója: Hora
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.
Várható kezdés: 2019. június 10.
Olyan megbízható, a fejlődésre nyitott, agilis, önálló munkavégzésre képes értékesítő üzletvezető munkatársat keresünk, aki bármelyik egyszemélyes nyílászárós szaküzletünkben vállalna helyettesítést üzletvezetőként. Akár havonta 1-2 hetet is másik üzletben teljesít.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelentkező:

-       önálló munkavégzésre képes
-       gondolkodásmódja vevőorientált
-       kereskedői vénával megáldott
-       céltudatos, precíz, munkájára igényes

  • Nincs -

Előnyt jelent

Kereskedelemben szerzett értékesítési tapasztalat, műszaki beállítottság előnyt jelent, de nem feltétel!

Feladatok

- vevők kiszolgálása, igényeik felmérése, árajánlatok készítése, szaktanácsadás, rendelésfelvétel, vevői utógondozás
- pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelő program használata
- üzletvezetői feladatok teljeskörű ellátása

Ha úgy érzi, megfelel ezen elvárásoknak és hosszútávon gondolkodik, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mailcímen:

reveszviki88@gmail.com