Gépészmérnök szakoktató

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskolaalapítvány
Munkavégzés helye: Devecser (Veszprém megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 26.
Várható kezdés: 2019. augusztus 26.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Devecseri Szakközépiskolája gépészmérnök tanárt/szakoktatót keres.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNYolyan kollégát keres,- aki keresi a szakmai kihívásokat,- aki vállalja, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkozik a mindennapokban,- aki nem rutinból szeretné ellátni a feladatát,- aki nyitott az újszerű pedagógiai módszerekre,- aki akar és tud csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

Elvárások a jelölttel szemben

- Gépészmérnöki szakmai ismeretek

- Szakirányú végzettség

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Korábbi szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok

Óraadó tanárként gépészet oktatása.

Jelentkezés szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen: leveli.aliz@maltai.hu