GÉPJÁRMŰVEZETŐ - NYERSOLAJ ÜZLETÁG

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Érd (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 01.
Várható kezdés: 2019. július 22.

Belföldi szállítmányozással foglalkozó partnerünkhöz keresünk  GÉPJÁRMŰVEZETŐ munkatársakat, nyersolaj szállításra.

Ha fontos Önnek, hogy egy stabil hátterű munkahelyen dolgozzon, kiszámítható munkaidővel, ahol a kollégák támogatják és megbecsülik egymást, olvassa el részletes leírásunkat a munkalehetőségről.

Elvárások a jelölttel szemben

  • C+E kategóriás jogosítvány;
  • PÁV II.;
  • nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI kártya) megléte;
  • minimum 2 év CE kategóriás tapasztalat;
  • ADR igazolvány (Amennyiben nincs, megszerzésében segítünk!).

  • Nincs -

Feladatok

    • napi bejárós munka, ami mindennapi otthon alvást jelent;
    • kizárólag belföldi munkavégzés;
    • jól felszerelt járműpark, teljes körű szervizháttér;
    • váltott műszak a 24 órán belül (esetenként hétvége és ünnepnap is beleeshet);
    • 6 nap munka, 3 nap pihenő;
    • igény esetén szállás is biztosít a cég;
    • stabil háttér, tőkeerős cég, biztos megélhetés.

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, várjuk jelentkezését a +36306065948-as telefonszámon vagy e-mail küldésével a sofor@produkteam.hu e-mail címre.