Recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. július 22.
Várható kezdés: 2019. július 29.

A Continental Hotel Budapest ****Superior szálloda recepciós, valamint éjszakai recepciós munkakörbe angolul tárgyalóképes, új kollégáját keresi azonnal kezdéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Angol nyelv középfokú ismerete
• Szakirányú, közép- vagy felsőfokú végzettség
• Szállodai recepcióban szerzett min.1-3 év tapasztalat
• Magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven
• Udvarias, barátságos, segítőkész személyiség
• Ápolt, kulturált megjelenés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:

• Az angol mellett még egy idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete: német/olasz/francia/spanyol/orosz
• Pozitív gondolkodás és kisugárzás, mosoly

Feladatok

Főbb feladatok:

• Vendégek fogadása, érkeztetése a rendszerben
• Tájékoztatás, ügyintézés
• Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
• Adminisztratív feladatok, pénzkezelés
• Taxi és egyéb kényelmi szolgáltatások megrendelése
• Segítségnyújtás programok szervezésében

Munkaidő:
8 óra/nap – ( 06-14 h, 14-22 h)
éjszakai beosztásban (22–06 h)
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Dohány u. 42–44.

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a human@zeinahotels.com e-mail címre.