Elektroműszerész

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: 2019. július 22.
Várható kezdés: 2019. augusztus 01.

Villamosmérnök / Elektroműszerészt keresünk.

Tekints be a kalandjátékok világába alkotói oldalról is!

Gyere és dolgozz velünk a MindQuestnél, Magyarország legnagyobb múltra visszatekintő élő kalandjáték cégénél!

Elvárások a jelölttel szemben

Te vagy leendő munkatársunk, ha:

• tényleg szereted a kihívásokkal teli munkát
• szeretnél mindennap egy valóban kreatív környezetben dolgozni
• szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol az előző napi ötleteidet másnap meg is valósítod

A munkakör betöltéséhez tarozó elvárások:

• hardver építésben való jártasság
• hálózat tervezésben való jártasság
• Arduino és Raspberry PI környezetben: Python, C++, Delphi és Javanyelvek ismerete
• Websocket ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Villamosmérnök / Elektroműszerész feladatainak elvégzése.

Fényképes önéletrajzodat az info@mindquest.hu e-mail címre várjuk!

A munkavégzés helye: Miskolc

További kapcsolat:
Facebook: https://www.facebook.com/MindQuestGame/?ref=br_rs
Weboldalunk: http://mindquest.hu
tel.: +36203548778

Kérdés esetén kérlek lépj kapcsolatba velünk a fent említett e-mail címen.