Szerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. július 22.
Várható kezdés: 2019. augusztus 01.

Kaputechnikával foglalkozó budapesti cég keres villanyszerelő / elektroműszerész szakmunkás vizsgával rendelkező szerelő kollégát.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:

- Legalább 5 év szakmai gyakorlat, kaputechnikában szerzett tapasztalat előny
- Önálló és alkalmanként kreativitást igénylő munkavégzés képessége
- Nyitottság, rugalmasság
- "B" kategóriás jogosítvány

  • Nincs -

Előnyt jelent

Kaputechnikában szerzett tapasztalat előny.

Feladatok

Feladatok:

- Kaputechnikai termékek elektromos bekötése
- Kaputechnikai termékek telepítése, karbantartása, szervizelése
- Műszaki segítségnyújtás
- Elvégzett tevékenységek dokumentációja
- Esetenként ügyféllel történő kommunikáció

Szakmai, fényképes önéletrajzot az ajanlat@ka-pu.hu email címre várom, fizetési igény megjelölésével.