Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. július 22.
Várható kezdés: 2019. augusztus 01.

Jól működő privát szemészeti klinika részére ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba kollégát keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

 Min. középfokú végzettség
 Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás (kommunikáció képes)
 MS Office programok felhasználói szintű ismerete
 Kiemelkedő kommunikációs képesség, szervező készség,csapatmunkára való alkalmasság

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:

 egészségügyi területen szerzett jártasság
 korábbi ügyfélszolgálati/recepciós munkatapasztalat

Feladatok

Feladatok:

 előjegyzési rendszer menedzselése
 kapcsolattartás páciensekkel telefonon és e-mailen
 páciensek fogadása és irányítása
 adminisztratív háttér biztosítása
 intézmény üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása

Munkavégzés helye:
Buda, XII.kerület

Önéletrajzokat az agota.schindler@skhl.hu címre várjuk