Repülőtéri poggyászrakodó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 13.
Várható kezdés: 2019. szeptember 02.

Szeretnél egy nemzetközi cégnél tapasztalat mellett élményt is gyűjteni?

A Menzies Aviation a világon a második legnagyobb repülőgépek kiszolgálásával foglalkozó vállalat.Több, mint 200 repülőtéren vagyunk jelen, a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren 2007 óta szolgálunk,azóta is hisszük és valljuk, hogy a reptéren dolgozni hivatás.

Szereted a kihívást? Van benned kellő erő? Jó állóképességgel rendelkezel?Ha a válaszod igen,várunk! Repülőtéri poggyászrakodót keresünk.

Azért dolgozunk,hogy a legjobbak legyünk,és ehhez a legjobb embereket alkalmazzuk és támogatjuk!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit elvárunk Tőled:

Befejezett 8 általános iskolai végzettség
Megbízható személyiség
Pontos,önálló munkavégzés
Nagyfokú fizikai terhelhetőség
Rugalmasság
Büntetlen előélet
Nem okoz problémát a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás,esetenként a kora reggeli kezdés, késő esti végzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyöd:

Targoncavezető OKJ
Emelőgépkezelő OKJ
“B” kategóriás jogosítvány
Repülőtérhez közeli lakóhely

Feladatok

Feladatod:

Utasok poggyászainak terminálon belül,illetve a repülőgépnél történő rakodása.

Várjuk fényképes önéletrajzodat a bud.info@menziesaviation.com e-mail címre!

Ha pedig kérdésed lenne, keress bizalommal Minket akár a fenti e-mail címünkön, akár a +36 70 677 0944 telefonszámon.

Keresd bizalommal az Instagram és Facebook oldalainkat,ahol saját szemeddel láthatod leendő munkakörnyezetedet.