Projektmenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 12.
Várható kezdés: 2019. augusztus 26.

A Radnóti Miklós Színház alternatív játszóhelyére felvételt hirdet projektmenedzseri feladatok ellátására.

A jogviszony jellege: megbízotti vagy vállalkozói jogviszony.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárt kompetenciák: jó kommunikációs készség, rugalmasság, problémamegoldó képesség, terhelhetőség, színház iránti elkötelezettség, jó munkabíró és stressztűrő képesség, kiváló szervezőképesség, önálló és csapatban történő munkavégzés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: számítógépes ismeretek, angol nyelvtudás.

Feladatok

Feladatkörök: a játszóhellyel kapcsolatos feladatszervezési, művészeti titkári, produkciós asszisztensi feladatok, színházon belüli kapcsolattartás, befogadott produkciókkal kapcsolatos szervezési, egyeztetési és adminisztratív feladatok elvégzése.

Jelentkezés határideje: 2019. augusztus 12-ig.

A fényképes önéletrajzokat és motivációs levelet az igazgatosag@radnotiszinhaz.hu e-mail címre várják.
Fotó: Radnóti Színház