Ügyfélszolgálat vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 13.
Várható kezdés: 2019. szeptember 02.

A Bónusz Brigádban azért dolgozunk, hogy Partnereinknek új vevőket hozzunk és növeljük a forgalmukat, ismertségüket.

Vásárlóinknak olyan felületet kínálunk, ahol szolgáltatások, utazások vagy termékek vásárlásával gyűjthetnek élményeket. Az elmúlt 8 évben Magyarország piacvezető vállalkozásai közé nőttük ki magunkat. További sikereink eléréséhez most

Ügyfélszolgálati vezetőt

keresünk,aki teljes körűen koordinálja és felügyeli az ügyfélszolgálat munkáját.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

 ha legalább 1 év ügyfélszolgálatos és legalább 2 év csoportvezetői tapasztalattal rendelkezel;
 ha vezetői ambícióid vannak;
 ha kiváló kommunikációs készséged van szóban és írásban egyaránt;
 ha környezetedet rendszeresen elbűvölöd azzal, hogy egyszerre több dolognak is figyelmet tudsz szentelni;
 ha kedves, pozitív, segítőkész egyéniségeddel és hangoddal mindenkit leveszel a lábáról;
 ha határozott egyéniségeddel képes vagy motiválni kollégáidat;

  • Nincs -

Feladatok

Új munkatársunk teendői:

 az ügyfélszolgálat eredményorientált, dinamikus irányítása és működtetése;
 az ügyfélszolgálati stratégia megtervezése a Brigád célkitűzései és a rendelkezésre álló erőforrások figyelembe vételével;
 ügyfélszolgálat területen minden szakmai folyamatot rendszeresen felülvizsgálni, ha szükséges, továbbfejleszteni;
 a munkafolyamatokat optimalizálni, minél hatékonyabb, rugalmasabb, gördülékenyebb munkavégzést megszervezni a területen;
 az ügyfélszolgálaton dolgozó kollégák irányítása, motiválása;
 napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése
 a Brigád célkitűzéseinek proaktív támogatása ügyfélszolgálati szempontokkal és információkkal

Ha felcsillant a szemed, örömmel várjuk fényképes jelentkezésedet a cv@bonuszbrigad.hu e-
mail címünkre, fizetési igényed megadásával és azzal a 2-3 mondattal, hogy miért Téged hívjunk meg egy személyes beszélgetésre! Kérlek, tüntesd fel, hogy melyik pozícióra