Szállító

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 19.
Várható kezdés: 2019. augusztus 26.

Közétkeztetéssel foglalkozó belvárosi éttermünkbe szállító kollegákat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

- munkádra és környezetedre igényes és precíz vagy,
- van vezetési rutinod, hogy biztonságban tudd magad és a szállítandó ételeket,
- megfelelő fizikai kondícióval rendelkezel az ételtároló mozgatásához, deponálásához,
- együttműködsz a konyhai dolgozókkal, hogy rendszerezett módon álljon készen a szállítás,
- rendet és tisztaságot tartasz fent,
- aktívan részt veszel a szállítandó ételek átvételében és átadásában.

  • Nincs -

Feladatok

Van már tapasztalatod ételkiszállításban közintézményekbe?
Vagy még nem dolgoztál szállítóként, de nyitott vagy a tanulásra?

Jelentkezni lehet a 30/855-7006, 20/998-1455 telefonszámokon, vagy az office@tenminutes.hu e-mail címen.