Webáruházi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 19.
Várható kezdés: 2019. szeptember 02.

Budapesti munkahelyre (IX. kerület) szorgalmas munkatársakat keresünk csapatunk bővítéséhez, 2004 óta működő ajándék webáruházunk átvételi pontjára, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt:

- úgy gondolja, hogy neki kell előre köszönni a betérő vásárlónak
- tisztességes, fiatalos, lendületes, megbízható, terhelhető
- alapvetően tudja kezelni a számítógépeket, mobil eszközöket
- akar és tud közösségben, csapatban dolgozni de önálló munkavégzésre is alkalmas
- valóban érdekli az online értékesítés
- alapvető műszaki érzékkel, érdeklődéssel rendelkezik
- nem sértődik meg, ha pl. pakolni, árút rendezni kell, vagy akár takarítania maga után
- tudja kezelni minimum alap szinten a számítógépet, ismeri az alapvető Office alkalmazásokat

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:
- Angol nyelvtudás

Feladatok

Alapvető feladatok: rendelések összekészítése és csomagolása, rendelések kiadása, feladása, beérkező telefonhívások kezelése, árurendezés.

A jelentkezéseket a iroda@hobbyrendeles.hu címre várjuk ÁLLÁS tárgy mezővel. A jelentkezésben egy rövid, bemutatkozó önéletrajzot kérünk.