Páciens koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 22.
Várható kezdés: 2019. szeptember 02.

Páciens koordinátor kerestetik a II. kerületben lévő fogászati és szájsebészeti rendelőbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit várunk tőled:

- Páciensorientált szemlélet, pozitív személyiség
- Jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
- Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szükséges
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Feladatok

Páciensekkel való kapcsolattartásra, rendelések megszervezésére keresünk páciens koordinátort a II. kerületben lévő fogászati és szájsebészeti rendelőnkbe. Olyasvalakit, aki segít a klinika hatékony menedzselésében.

A pozíció célja: minél több elégedett páciens :)

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, küldd el az önéletrajzodat az allas@signcom.hu email címre!