Főkönyvi könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 16.
Várható kezdés: 2019. október 01.

Létesítmény üzemeltetéssel és vendéglátással (büfé, étterem, rendezvényszervezés) foglalkozó nonprofit gazdasági társaság felvételt hirdet FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ pozícióra. Munkavégzés helye: 1089 Budapest Ludovika Campus.

Munkaidő: 8 óra

Munkába állás: Pályázat elbírálását követően azonnal lehetséges.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:  Közép- vagy felsőfokú gazdasági, pénzügyi, számviteli végzettség  Teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat  Aktív adózási ismeretek, bevalláskészítési gyakorlat  Felhasználói szintű informatikai ismeretek a használandó szoftverek kezeléséhez, MS Office alkalmazások használatához  Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód, terhelhetőség  Precizitás, felelősségtudat  Csapatmunkára való képesség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:  Mérlegképes könyvelői képesítés  Kulcs-Soft program modulok ismerete  Excel felhasználói tudás  Kontrolling feladatokban szerzett jártasság  Adótanácsadói végzettség  A nonprofit és az állami szféra ismerete és az abban szerzett tapasztalat  Felsőfokú végzettség.

Feladatok

Feladatok:  Főkönyvi könyvelés, vegyes könyvelési tételek rögzítése (elhatárolások, összevezetések, stb.)  A főkönyvi könyvelés és az analitikák egyeztetése;  Időszaki (havi, negyedéves, éves) zárási feladatokban részvétel  Adókalkulációk, adóbevallások elkészítése (bérrel kapcsolatos kivételével)  Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése  Statisztikák készítése (kivéve munkaügyi)  Házipénztár ellenőrzése  Készletnyilvántartással és készletértékeléssel kapcsolatos folyamatok kialakítása, felügyelete – együttműködésben a társterületekkel  Kontrolling feladatok végrehajtásában aktív részvétel.

Jelentkezés módja: Az önéletrajzokat és motivációs levelet veres.maria@uninke.hu e( Br. bérigény megjelölésével) mail címre várjuk.

Az interjúkat folyamatosan tartjuk A z állás betöltéséhez a sikeres pályázónak 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal kell rendelkeznie (az igénylés benyújtásának igazolása elégséges a munkakezdésig ) .