Követeléskezelő, behajtási specialista XIII. kerület

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 12.
Várható kezdés: 2019. szeptember 13.

Közel száz éves múlttal rendelkező liftekkel és felvonókkal foglalkozó partnercégünkhöz, egy 4 fős proaktív, életvidám csapatba keresünk új munkatársat. Azt a kollégát keressük, aki összefogja és átlátja a számlák világát, magabiztosan kommunikál az ügyfelekkel telefonon vagy e-mailben.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli végzettség;
  • behajtásban szerzett tapasztalat
  • aktív, középszintű angol nyelvtudás;
  • precíz és pontos munkavégzés;
  • MS Office ismeret;
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladat:

  • a kintlévőségek kezelése: aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • a banki tranzakciók ellenőrzése;
  • késedelmes fizetések nyomon követése;
  • fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése;
  • belső adatbázisban való munkavégzés, adminisztratív feladatok elvégzése;
  • az értékesítési és a pénzügyi társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 13. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 16:45 óra között, pénteken rövid munkanap;
  • azonnali kezdéssel.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: