Kereskedelmi ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 18.
Várható kezdés: 2019. október 01.

Talpraesett kereskedelmi ügyintézőt keres a Turbó Diéta

Az unalmat hírből sem ismered és láttál már raktárat közelről? Akkor pont téged keresünk családias hangulatú csapatunkba!

Egyik imádott kereskedelmi ügyintéző kolléganőnk új vizekre evez, így szükségünk lett valakire, aki intézi a webshopos megrendeléseket, feladja a csomagokat, kiszállítja az árut a kereskedelmi partnereinknek és jó gazdája lesz a raktárunknak. Lennél Te az új kollégánk?

Elvárások a jelölttel szemben

Amit mi szeretnénk:

• középfokú végzettség
• 3 év szakmai tapasztalat
• megbízhatóság
• terhelhetőség
• jó kommunikációs képesség
• Előny: targoncakezelői engedély (nem kötelező)

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: targoncakezelői engedély (nem kötelező)

Feladatok

Feladatok:

• raktárunkban a megrendelések előkészítése szállításra
• áruszállítás (B kategóriás jogosítvánnyal, Iveco Daily vezetése)
• kapcsolattartás partnerekkel
• címkézés, csomagolás
• webshop megrendelések összekészítése, csomagfeladás
• ügyintézés, adminisztráció
• raktári rend fenntartása

Munkaidő: hétköznapokon, 8 órában (8h-tól 16h-ig + ebédidő). Munkatársunkat hosszú távra keressük!
Munkavégzés helye: Bp. XIII., ill. IV. kerületi raktárunkban

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzoddal és fizetési igényeddel az alábbi e-mail címen:
hr@idealbody.hu

Ha ez a pozíció most nem neked szól, de van az ismeretségi körödben olyan, akinek érdekes lehet, megköszönjük, ha megosztod.