Pénzügyes

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 23.
Várható kezdés: 2019. október 01.

Műfű burkolatokat telepítő és forgalmazó cég pénzügyes munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.

A Holland Pázsit Kft. piacvezető a magyarországi természetes hatású műfüvek piacán. Tevékenységünkkel szebbé tesszük az emberek környezetét és megszabadítjuk őket a kertfenntartás állandó problémájától.

Elvárások a jelölttel szemben

Olyanok jelentkezését várjuk, akik már korábban bebizonyították, hogy tudnak keményen dolgozni azért, hogy valós eredményeket érjenek el a munkájukban.

Fontos, hogy precíz legyél és szeresd a rendet a munkádban.

Legyen alapfokú számítástechnikai ismereted és érts a számlázáshoz, számlák rendszerezéséhez.

  • Nincs -

Feladatok

A cég magyarországi tevékenységének bővítéséhez pénzügyes munkatársat keres.

Ebben a pozícióban egyrészt a partnerekkel való kapcsolattartás lesz a feladatod, másrészt a cég pénzügyi rendszerének vezetése, így biztosítva egy stabilabb, biztonságosabb működést.

Ha úgy érzed, hogy te ebben sikeressé válhatsz, jelentkezz most!

Küld el fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet az allas@hollandpazsit.hu címre!