Csomagoló

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szentendre (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 26.
Várható kezdés: 2019. október 01.

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 25 éves cég keresi azt a csomagoló kollégát Szentendrén működő telephelyére.

aki szeretne egy biztos hátterű cégnél dolgozni• aki hosszú távú munkalehetőséget keres• aki családias hangulatú légkörben szeret dolgozni• akinek fontos, hogy megbecsüljék a munkáját• aki egyénileg és csapatban is szeret dolgozniAmennyiben bármelyik pont alapján magára ismert, már meg is találta az Ön számára megfelelő munkahelyet!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások :

• Pontos, precíz munkavégzés
• Önmagára és a munkájára való igényesség

Csapatmunkára való készség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

• Víz-gáz-fűtés szerelési anyagok ismerete
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

• Csomagolás
• Komissiózás
• Esetleges operátori feladatok ellátása
• Termék előkészítése szállításra
• Bizonylatok ellenőrzése
• Belső anyagmozgatás

Egyéb infó:

Munkavégzés rendje:
• 8 órás munkarend
• Esetleges hétvégi túlóra lehetőség!
Bérezés:
• Kérem, jelölje meg nettó bérigényét!
• Műszakpótlékok

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen: allas_kukac_ventil.hu

Kérjük, az email tárgyában tüntesse fel a pozíciót:
"Csomagoló"

Kérjük tekintse meg honlapunkat: www.ventil.hu