Pénzügyi, számviteli munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.
Várható kezdés: 2019. október 14.

Az ASTRASUN meghatározó szerepet tölt be a hazai megújuló energia piacon. Cégünk napelemes erőművek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő cégünk Pénzügyi-számviteli ügyintéző munkatársat keres,aki a mindennapjainkban tudja segíteni cégünk fejlődését munkájával.

Irodánk Budapesten, a IX. kerületben található.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

 Legalább középfokú végzettség (felsőfokú pénzügyi végzettség előny)

 Számviteli ismeretek
 Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete (különösen adatbáziskezelés, Excel, Kulcs-soft program ismerete előny)
 Jó problémamegoldó képesség
 Kreativitás, önálló munkavégzés
 Precizitás
 Megbízhatóság, terhelhetőség
 Azonnali kezdési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

 1-3 év pénzügyi vagy kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Felsőfokú pénzügyi végzettség előny.

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

 Gyors és terhelhető,
 határidőkben pontos,
 hosszú távon önállóan, és csapatban is jól tud dolgozni.
 Kulcs-Soft program ismerete előnyt jelent,de nem feltétel

Feladatok

FELADATOK:

 Bejövő számlák ellenőrzése,iktatása,projektek szerinti rögzítése a Kulcs-Soft számlázó rendszerébe
 Kimenő számlák, szállítólevelek elkészítése
 Kivitelezési projektek adminisztrációs, számviteli és pénzügyi nyomon követése,,gazdaságossági számításainak elvégzése
 Projekt elszámolások ellenőrzése
 Banki ügyek kezelése,bejövő utalások rögzítése,kimenő utalások összeállítása
 Könyvelési anyag összekészítése,kapcsolattartás a külsős könyvelőcéggel
 Folyószámla-egyeztetés, fizetési emlékeztetők, időszakos egyenlegközlők küldése
 Készletekkel kapcsolatos kimutatások készítése
 A társaság operatív,napi szintű gazdasági ügyeinek intézése
 Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
 Táblázatok, adatbázis kezelése, frissítése

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest IX. kerület, Ecseri út 14-16. (tömegközlekedéssel és gépjárművel egyaránt könnyen megközelíthető. Parkolás ingyen biztosítva.)

Jelentkezését a dr.krisztina@astrasun.solar email címre várjuk.