Irodavezető asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 07.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Irodavezető asszisztens kerestetik Budapestre, a XI. kerületbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

• Van már tapasztalatod irodavezetésben
• Önálló vagy, szeretsz újítani, kitalálni munkafolyamatokat
• Nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és örömmel segítesz azoknak a feladatoknak a megoldásában, amikkel hozzád fordulnak
• Gyakorlottan kezeled az Excel és egyéb Microsoft programokat.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád:

• 30 fős iroda működésével kapcsolatos feladatok elvégzése (irodaszer rendelés, a konyha rendben tartása stb.)
• Területi igazgatók munkájának támogatása
• Adminisztratív feladatok elvégzése (lefűzés, rendrakás, szerződések nyilvántartása)
• Postai ügyintézés (kimenő levelek előkészítése, feladása, bejövő levelek felvétele)
• Tárgyalók kezelése, megbeszélések szervezése, vendégek fogadása, bekészítés
• Gépjárműflotta kezelés, eszköznyilvántartás vezetése
• Céges rendezvények, partnertalálkozók szervezése

Ha megtetszett pozíció és magadra ismertél a fent írtak alapján, küldd el a fényképes önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével a karrier@zpluszd.eu címre!