Építésvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 08.
Várható kezdés: 2019. november 01.

Budapesti székhelyünkre ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba keresünk új kollégát.

A Value4Real Group egy közel 60 fős, generál kivitelezésre, ingatlanpiaci projekt menedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet.

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi megbízóinkat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatunkkal szolgáljuk, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfolióink elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

SZÜKSÉGES, LEGFONTOSABB KÉPESSÉGEK

• megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat
• erős mérnöki szakmai alapok
• alaposság és magas fokú precizitás
• jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
• MS Office programok magabiztos használata
• közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás előny, de nem követelmény
• egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma
• „B” kategóriás jogosítvány

  • Nincs -

Előnyt jelent

 Közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás előny, de nem követelmény

Feladatok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzodat PDF formátumban az alábbi e-mail címre várjuk: career@value4real.hu