Logisztikai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 07.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Cégünk létesítményüzemeltetéssel foglalkozó francia vállalat.

Kiemelt, A+ kategóriás irodaházban működő üzemeltetési csapatunkba keresünk új kollégát, logisztikai asszisztens (Handyman) pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Nincs -

Feladatok

Főbb feladatok:

- Háziasszonyok munkájának támogatása
- Érkező csomagok, szállítmányok mozgatása
- Irodatérben a meghatározott mérési pontokon, hőmérséklet mérése meghatározott időpontokban
- Meetingroomok óránkénti ellenőrzése
- Bérleményi területen észlelt, hibák, eltérések regisztrálása, jelzése a felettese részére

- Raktár rendben tartása, leltár készítése
- Mérnökök munkájának támogatása
- Szakalvállalkozók kísérése, felügyelete
- Fénymásoló szobák rendben tartása, készlet feltöltése
- Lockerek kiosztása, monitorozása
- Hotbox-ok programozása, kiosztása
- Ad hoc jellegű feladatok, kérések ellátása
- Kávégépek vízkőtlenítése havi gyakorisággal

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal a marta.sovak@atalianworld.com e-mail címen lehet, bérigény megjelölésével.

Hirdető: Atalian Zrt.
Telefon: +36205639227