Gyártósori operátor

Hirdetés feladója: Job HR Kft
Munkavégzés helye: Jászárokszállás (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 31.
Várható kezdés: 2019. október 04.

Várjuk megbízható munkavállalók jelentkezését operátori munkakörbe, Jászárokszálláson.

Amit kínálunk: azonnali munkakezdés, prémiumok, bejelentett hosszú távú munka, ingyenes dolgozói buszjáratok.

2 vagy 3 műszakos álláslehetőség.

Ingyenes buszjáratok indulnak: Hatvan, Heves, Jászberény, Gyöngyös és környékükről.

A következő telefonszámon és e-mailen várjuk a jelentkezőket: +36 30 384-9806; allas1@jobhr.hu

Elvárások a jelölttel szemben

Jelentkezni 18. éven felül lehet. Szükséges legalább 8. általános iskolai befejezett végzettség, jó látás és jó kézügyesség.
Jelentkezését telefonon várjuk munkanapokon 9 és 17 óra között: 06 30 384 9806-os telefonszámon!

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Jó látás és kézügyesség, vagy korábbi tapasztalat hasonló munkakörben előny.

Feladatok

Apró tárgyak, elektronikai termékek, csatlakózók összeszerelése külön munkaasztaloknál.