Könnyű fizikai munka Operátor

Hirdetés feladója: Cascade Engineering Europe Kft.
Munkavégzés helye: Halásztelek (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 18.
Várható kezdés: 2019. október 14.

Akár azonnali kezdéssel keressük új munkatársainkat könnyű fizikai munkára, cégünk megnövekedett rendelései, valamint a gyár méretének bővítése miatt.

A Cascade Kft. amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen.

Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen.

Elvárások a jelölttel szemben

- 8 általáno képesítés;

. A munka könnyen betanulható, éleslátás (akár szemüveggel) feltétel az apróbb darabok miatt;

- jó állóképesség;

-monotónia tűrés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Jó állóképesség;

Feladatok

  • Apró műanyagipari termékek gyártása, összeszerelése;
  • gépkezelés;
  • termékek szemrevételezéssel történő ellenőrzése;
  • kész és félkész termékek csomagolása.

Munkaidő:

  • Munkaidő több konstrukcióban is
  • 2 illetve 3 műszakos beosztás,
  • valamint folyamatos 4 műszakos munkarend.

Munkavégzés helye: Halásztelek.

A bejárást más településekről ingyenes buszjáratainkkal segítjük.

Jelenleg Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa

valamint:

Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza településekről indulnak járataink.

További járatok indítása folyamatban van.

A munka részleteiről személyes tájékoztatót tartunk a fent felsorolt települések mindegyikén. Jöjjön el tájékoztatónkra, hogy megismerjen minket és dönteni tudjon.

Dolgozzon velünk egy kiszámítható, nyugodt munkakörnyezetben.

Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Várom jelentkezését az alábbi elérhetőségen!

Varga-Polyák István HR partner +36 30 208 35 33 cascade.istvan@gmail.com

Cascade Engineering Europe Kft. 2314 Halásztelek, Kisgyár u. 23.