Marketing asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 14.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Marketing asszisztenst keresünk.

Ha a webáruházak világa azon túl is érdekel, hogy megnyomod azt a bizonyos "megveszem" gombot, szeretnéd látni, hogyan működik egy modern, vezető webshop a mindennapokban, jelentkezz!

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Egy pörgős, háttérműveleti csapat tagja lehetsz, amely a webáruház napi működésével foglalkozik, a termékek weboldalon történő megjelenésén át a különböző marketing eszközök pl. hírlevél készítés vagy SEO folyamatokig.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

- Webáruház üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
- Alapszintű Google Analytics ismeret,
- Jó fogalmazó készség,
- Microsoft Office (Excel, Word) felhasználó szintű ismeretek,
- Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség

  • Nincs -

Feladatok

Feladataid lesznek:

- Hírlevelek összeállítása, paraméterezése,
- Termékfeltöltés,
- SEO anyagok elkészítése, feltöltése,
- Készletkezelés a weboldalon,
- Árösszehasonlító és ajánló oldalakkal való kapcsolattartás

Munkavégzés helye: 1149 Budapest, Mogyoródi út 32.

Jelentkezésed módja:

Ha Te vagy az emberünk, küldd fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzoddal a schmidt@hoppline.hu email címre.

Siess, a gyorsaságot is értékeljük.