Ügyvezetői, logisztikai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Mogyoród (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 14.
Várható kezdés: 2019. november 04.

2008-ban alakult, azóta dinamikusan fejlődő, külföldi partnerekkel dolgozó, 2015-ben az év vállalkozásának választott kiállításépítő cég irodabővítés céljából ügyvezetői- és logisztikai asszisztens munkakörbe keres munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha

tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,
életedben a rendszerszemlélet dominál,
erős Microsoft Office felhasználói szintű ismereted van,
talpraesett és agilis a személyiséged,
probléma megoldó képességed inkább erős, mint átlagos,
nem riadsz vissza a külföldi utaktól, és rugalmasnak tartod magad,
szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,
jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent számodra, ha:

logisztikai, vagy jogi előismeretekkel már rendelkezel,
korábbi hasonló pozícióban már dolgoztál és kedvelted a feladataidat,
B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin birtokában vagy.

Feladatok

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Az ügyvezetői döntések előkészítése:
o folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés,

A cégcsoport logisztikai tevékenységének támogatása:
o gépjárművek adminisztrációja,
o gépjárművek körüli – karbantartási, fejlesztési – feladatok elvégzésének támogatása,
o szabályok, jogi előírások megismerése és érvényben tartatása,

A cégcsoport tagjaihoz tartozó ingatlanok körüli ügyek intézése,

Kapcsolattartás belföldi / külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal (írásban és szóban),
o munkatársak külföldi kiküldetéseinél történő együttműködés (szállás, kiutazás megszervezése, …)
o kiállítási helyszínen igénybe vehető szolgáltatások lehetőségeinek felkutatása.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, jelentkezz fényképes önéletrajzzal az „office@maxdesignexhibition.hu” e-mail címen.

A tárgymezőben tüntesd fel: " Ügyvezetői - logisztikai asszisztens ".