Jegypénztáros

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 30.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Jegypénztárost keres azonnali munkakezdéssel a Trafó, teljes állásra.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk:

precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
minimum középfokú végzettség;
nyitott, kedves, udvarias személyiség;
irodai szoftverek magabiztos felhasználói ismerete, szövegszerkesztő és táblázatkezelő alkalmazások készségszintű használata;
jó problémamegoldó és kommunikatív készség;
angol nyelv alapszintű ismerete;
magabiztos, pontos pénz- és egyéb fizetőeszköz-kezelés;
színház iránt való érdeklődés;
csapatmunkában való aktív részvétel,
hosszútávú elkötelezettség
erkölcsi bizonyítvány.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:

az Interticket jegyrendszer ismerete;
színházban szerzett munkatapasztalat.

Feladatok

Feladatok:

színházjegyek értékesítése, kapcsolattartás;
telefonos és személyes jegyfoglalások kezelése;
előadásokkal kapcsolatos információnyújtás;
jegyértékesítéssel, jegyfoglalásokkal, előjegyzésekkel kapcsolatos adminisztráció;
részvétel egyéb ügykezelési feladatokban.
pénztár beosztása
pénztár rendben tartása
napi elszámolások, raportok ellenőrzése

Munkavégzés helye és ideje:

Trafó Kortárs Művészetek Háza, IX. kerület, Liliom utca 41.
8 órás munkakör részben rugalmas munkaidőben
határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónapos felmondási idővel
Heti 3-4 napos munkabeosztás
Nyitva tartás:
Nagytermi előadásnapokon: 16h-22h,
Stúdió- és klubelőadás napokon: 16h-20h30,
Egyéb napokon: 16h-20h..

A fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet fizetési igény megjelölésével a szilvik@trafo.hu címre várjuk 2019. október 30-ig.