Üzletfejlesztési asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 15.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Üzletfejlesztési asszisztenst keresünk hulladékgazdálkodással foglalkozó osztrák partnerünk részére Budaörsre német és/vagy angol nyelvtudással.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

• Gazdasági vagy marketing vagy kereskedelmi területen szerzett végzettség
• Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szinten kell használni)
• MS Office és Prezi magabiztos ismerete
• Kiváló szervező és kommunikációs készség
• Pontos munkavégzés, kiváló rendszerező képesség
• Ügyfél és minőség orientált hozzáállás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok

• A kereskedelmi, értékesítési és az ügyfélkapcsolati menedzser kollégák munkájának támogatása
• Tárgyalási anyagok előkészítése
• Jegyzőkönyvek vezetése, archiválása
• Vállalati prezentációk készítése
• Részvétel tenderek és árajánlatok elkészítésében

• Kapcsolattartás a vállalat kiemelt ügyfeleivel és a társrészlegekkel
• Vevői szerződések és árajánlatok rendszerezése
• Belső és külső egyeztetéseken való részvétel
• A vállalati és a közösségi oldalakon megjelenő tartalmak összeállítása, kampányok lebonyolítása
• Vállalati rendezvények szervezése
• Riportok és prezentációk elkészítése
• Havi elszámolások elkészítésében való részvétel

Lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk magabiztos nyelvtudással.

Jelentkezni lehet: nevelos.annamaria@job-center.hu