Minőségügyi adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 14.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Az ELTE Minőségügyi Iroda MINŐSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR munkatársat keres határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonnyal.

A munkavégzés helye: 1056 Budapest, Szerb utca 21-23.

Elvárások a jelölttel szemben

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:

• főiskola / egyetem
• felsőfokú végzettség
• felhasználói szintű Excel ismeret
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNY:

• minőségbiztosítással kapcsolatos képesítés, gyakorlat
• egyetemi akkreditációs folyamatok ismerete ű• idegennyelv ismerete
• professzionális Excel felhasználó
• felsőoktatási tanulmányi rendszerek, adatbázisok ismerete
• rendelkezik minőségirányítási rendszerek működtetésében tapasztalattal
• felsőoktatási munkatapasztalat

Feladatok

FELADATOK:

• Részvétel az ELTE minőségügyi rendszerének működtetésében.
• Részvétel az egyetem akkreditációs folyamataiban.
• Az ELTE Minőségügyi Irodájának működésének adminisztratív (kapcsolattartás) támogatása.
• A minőségügyi folyamatok megvalósításához szükséges változatos feladatokban való részvétel.

• Részvétel a Neptun elektronikus Tanulmányi rendszerhez kapcsolódó minőségügyi folyamatok kialakításában, közreműködés a rendszerből kinyerhető, a megalapozott vezetői döntések alapjául szolgáló információk előállításában.
• Közreműködés az ELTE Minőségügyi Iroda által végzett mérések, vizsgálatok lebonyolításában, kiértékelésében, tanulmányok elkészítésében (többek között: gólyafelmérés, hallgatói igény- és Elégedettségmérés, munkatársi igény-, elégedettség és szolgáltatásmérés, az oktatás hallgatói véleményezése, diplomás pályakövetési rendszer; jelentkezési és felvételi adatok elemzése, az ELTE gyakorlóiskolák jelentkezési és felvételi adatainak elemzése, szervezeti egységek önértékelése).
• Az ELTE MFB üléseinek előkészítésének támogatása, a határozatok végrehajtása, egyedi projektekben együttműködés az ELTE más szervezeteivel.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. október 14.

A pályázatok benyújtásának módja: A Karriermenedzsment Osztály részére az allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre.

Köszönjük