Csomagoló gépkezelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Jelentkezési határidő: 2019. október 21.
Várható kezdés: 2019. november 04.

Magyarország vezető snack gyártója, az Intersnack Magyarország Kft. győri gyárába keres CSOMAGOLÓ GÉPKEZELŐ munkatársakat!

Elvárások a jelölttel szemben

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

· több műszakos munkarend vállalása
· gépkezelésben szerzett tapasztalat
· fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás
· nyitott szemlélet, fejlesztő hozzáállás

  • Nincs -

Feladatok

Leendő munkatársunk feladatai:

• csomagoló gépek kezelése, beállítása, (fóliák felfűzése, cseréje pozicionálása, kódok beállítása) csomagológéphez tartozó mérlegek beállítása, fémdetektorok ellenőrzése
• gépek tisztítása, működési idők elszámolása (állásidők, ütemszámok)
• alapvető üzemközi ellenőrzések és egyszerűbb karbantartási feladatok elvégzése
• járulékos anyagok kezelése, elszámolása a raktár felé

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat küldd el az karrier@intersnack.hu email címre „GÉPKEZELŐ jelentkezés” tárggyal, vagy add le gyárunk recepcióján! (címünk: 9027 Győr, Hűtőház u. 27.)