Logisztikai ügyintéző -XXIII. kerület

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 30.
Várható kezdés: 2019. október 21.

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • középfokú végzettség;
  • minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló, megbízható munkavégzés;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • előny: EKÁER rendszer ismerete.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

  • szállítmányok nyomon követése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése;
  • ügyfelekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás;
  • adatok összegyűjtése a beszállítóktól, vevőktől az EKÁER jelentéshez;
  • kockázatos termékek előírás szerinti kezelése és bejelentése;
  • szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • közreműködés a havi zárási folyamat előkészítésében.

  • munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
  • munkába állás időpontja: azonnal
  • munkaidő: kétműszakos munkarend (6:00–14:30 és 13:30–22:00)
  • kellemes környezet, jó csapat