Nyílászáró beépítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 04.
Várható kezdés: 2019. november 18.

Cégünk nyílászáró beépítő kollégákat keres, alkalmazotti munkaviszonyba.

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

A munkakezdés Biatorbágyról indul, de ha Budapesten laksz, úgy a bejárásban tudunk segíteni!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:

- szakmai tapasztalat nyílászáró beépítésben
- megbízhatóság

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

- motoros redőny, pliszé beépítési tapasztalat
- beltéri ajtó, tetőtéri ablak beépítési tapasztalat
- B-kategóriás jogosítvány

Feladatok

Magánszemélyek és kivitelezők részére forgalmazunk és építünk be műanyag- és fa nyílászárókat, melybe bukó-toló, emelő-toló erkélyajtók is beletartoznak.

Amennyiben érdekel ezen szakma és szeretnél tanulni, fejlődni, úgy lehetőséget nyújtunk a betanulásra is!

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a gal.pongrac@korrektablak.hu e-mail címre.