Menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 04.
Várható kezdés: 2019. november 18.

Közétkeztetéssel foglalkozó cégünk csapatunkba menedzser kollégát keres!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk:

-1-2 éves tapasztalat hasonló -munkakörben,
-B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: élelmiszermérnöki végzettség.

Feladatok

Feladatok:

- saját üzemeltetésű főző és tálalókonyhák belső ellenőrzése élelmiszer-biztonsági szempontból,
- a konyhák működésének támogatása,
- kapcsolattartás a szolgáltatási helyeken: intézményvezetőkkel, konyhai dolgozókkal,

- kapcsolattartás a hatóság szakembereivel, hatósági ellenőrzéseken való aktív részvétel,
- konyha nyitási feladatok (engedélyek és engedélyeztetéshez, valamint üzemeléshez szükséges dokumentumok beszerzése),
- kapcsolattartás a műszaki, épületgépészeti karbantartást végző szakemberekkel,
- a konyhák élelmiszer-biztonsági dokumentációjának elkészítése (HACCP, oktatás, stb.).

Jelentkezni bruttó bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzzal a hr@gasztvital.hu email címen lehetséges.

Az email tárgyában kérjük feltüntetni: Menedzser álláspályázat.