Kutyapanziós munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 11.
Várható kezdés: 2019. december 02.

Új, december 1-jén megnyíló szigetszentmiklósi panziónkba munkatársat keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

Feltétel:

- A saját kutyatartáson túlmutató kutyás tapasztalat
- Kutyák iránti maximális szeretet és elkötelezettség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Erős pozitívum:

- Kutyakiképzői tapasztalat (akár habilitációs)
- Angol nyelvtudás (külföldi ügyfelekkel való kommunikációért)

Feladatok

A Dogmopolite elkötelezett, kutyákért rajongó, kutyás múlttal rendelkező munkatársat keres teljes munkaidőben szigetszentmiklósi panziójába.

A panzió a HÉV megállójától 1 perc sétára található. A feladatok közé tartozik a kutyák magas színvonalú ellátása, mozgatása, játék, szocializáció, valamint a létesítmény szinten és tisztán tartása.

Jelentkezni, érdeklődni a 06-20-477-56-00-ás telefonszámon lehet, illetve az önéletrajzokat az info@dogmopolite.hu e-mail címre várjuk.