Menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 12.
Várható kezdés: 2019. december 02.

Közétkeztető cégcsoportunk keres MENEDZSER kollégát bővülő csapatába!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk:

- 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben ,
- élelmiszer-biztonsági jogszabályok ill. engedélyek ismerete ,
- B kategóriás jogosítvány , vezetési rutin ,
- jó kommunikációs készség , üzleties megjelenés ,
- minimum középfokú végzettség ,

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Előny: élelmiszermérnöki végzettség , hatóságnál/szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat (Nébih)

Feladatok

Feladatok:

- saját üzemeltetésű főző és tálalókonyhák belső ellenőrzése élelmiszer-biztonsági szempontból ,
- a konyhák napi működésének támogatása illetve látogatása ,
- kapcsolattartás a szolgáltatási helyeken: intézményvezetőkkel , konyhai dolgozókkal ,
- kapcsolattartás a hatóság szakembereivel , hatósági ellenőrzéseken való aktív részvétel ,
- konyha nyitási feladatok (engedélyek és engedélyeztetéshez , valamint üzemeléshez szükséges dokumentumok beszerzése) ,
- kapcsolattartás a műszaki , épületgépészeti karbantartást végző szakemberekkel ,
- a konyhák élelmiszer-biztonsági dokumentációjának elkészítése (HACCP , oktatás stb.).

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@gasztvital.hu email címen lehetséges. Az email tárgyában kérjük feltüntetni: Menedzser álláspályázat.