Anyagbeszerző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 19.
Várható kezdés: 2019. december 02.

Budapesti székhellyel rendelkező, mobiltelefon alkatrészekkel, kiegészítőkkel foglalkozó webáruházunkba keresünk anyagbeszerző munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- középfokú végzettség
- B-kategóriás jogosítvány
- budapesti közlekedés ismerete
- internet magasfokú használata
- kiemelkedően humánus jellem

  • Nincs -

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- angol nyelvtudás

Feladatok

Feladatok:

- irodai eszközök, tisztítószerek ellenőrzése
- csomagoló anyagok ellenőrzése, rendelése
- budapesti beszállítóktól áruk behozatala
- árucsomagolás
- egyéb ügyintézői feladatok

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény meghagyással a sales@mobilehome.hu email címre várjuk. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a betölteni kívánt állás megnevezését.