Takarító

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 30.
Várható kezdés: 2019. december 02.

Ingatlanok felújításával és bérbeadásával foglalkozó budapesti cégünk keres takarító munkatársat hosszútávra, rész- vagy teljesmunkaidős munkára.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• önmagára igényes, felelősségteljes hozzáállású, megbízható személy,
• erkölcsi bizonyítvány,
• B kategóriás jogosítvány.

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

• takarítási feladatok elvégzése a központi irodában, napi 1 órában, megállapodás szerint munkaidő előtt vagy után,
• takarítási feladatok a vállalat Budán található ingatlanjaiban.

Munkavégzés helye: Budapest, Buda (XII. kerület)

Munkaidő: 6 vagy 8 órában
Kezdés időpontja: azonnal

Várjuk fényképes önéletrajzát a tárgyban „TAKARÍTÓ” hivatkozással a toborzas@whiteskiff.com címre, további információért kérjük, hívja a + 36 20 395 4748-as telefonszámot.