Recepciós - koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. november 30.
Várható kezdés: 2019. december 02.

Ha szeretnél egy fiatalos, jó csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési, képzési lehetőség és karrier vár, akkor csatlakozz hozzánk.

A MindentMent Magyarország piacvezető fogászati klinika hálózata. Most ismét bővítjük rendelőinket, ezért keresünk egy új recepciós, koordinátor kollégát, aki kezeli a jelentkezőket, időpontokat, kapcsolatot tart az ügyfelekkel, és aki szívesen csatlakozna fejlődő csapatukhoz.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit elvárunk:

- Felsőfokú végzettséget (tetszőleges szakirány)
- Számítógép kezelési ismereteket (Word, Excel)
- Kedves, empatikus, gondoskodó attitűdöt

  • Nincs -

Feladatok

Új kollégánk kezeli a jelentkezőket, időpontokat, kapcsolatot tart az ügyfelekkel, s szívesen csatlakozna fejlődő csapatukhoz.

Ha ilyen munkahelyet szeretnél, ne hagyd ki a lehetőséget, nézd meg a részleteket weboldalunkon és jelentkezz: http://allas.mindentment.hu/koordinator-recepcios/

Fusd végig az oldalt, add le az űrlapon a jelentkezésed és szerezd meg álmaid állását egy kifejezetten barátságos cégnél!
allas.mindentment.hu