Karbantartási csoportvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 02.
Várható kezdés: 2019. december 16.

Karbantartási csoportvezetőt keresnek Dunavarsányba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Minimum technikusi végzettség
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Legalább 2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
- Legalább 2 év vezetői tapasztalat
- Proaktív gondolkodásmód
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Műszakos munkarend vállalása

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- Berendezések telepítésével vagy kivitelezéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat

- Munkavédelemmel kapcsolatos végzettség vagy elvégzett tanfolyam

Feladatok

Feladatok:

- Kemence karbantartási tevékenységek irányítása, egyéb kapcsolódó feladatok végrehajtása a tervek alapján
- Az üzemeltetés során felmerülő kemence problémák megoldásában való segédkezés
- Árajánlatkérés, anyag rendelés, alkatrész regisztráció
- Jelentések, elemzések, napi riportok készítése
- Utasítások készítése, meglévő dokumentáció felülvizsgálata, módosítása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (Termelés, Épületkarbantartás, Raktár, EHS)
- Szabályok, utasítások betartatása
- Hatékony részvétel a TPM módszertan működtetésében

Jelentkezem! https://www.ibiden.hu/karrier/application.aspx?position=283