Jogi asszisztens

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 12.
Várható kezdés: 2019. november 30.

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol családias és barátságos munkakörben töltheted mindennapjaidat? Magyarország piacvezető marketingügynökségének csapatába keresünk jogi gyakornoki munkára diákot!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (4-6-os villamos vonalán)

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:

  • nappali tagozatos vagy passzív hallgatói jogviszony;
  • jogi tanulmányok folyamatban;
  • középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladat:

  • a cég jogi működésének támogatása;
  • egyszerűbb levelek, beadványok megírása, iktatása;
  • Jogi ügyek elindítása, nyomon követése;
  • általános adminisztratív feladatok.

Munkaidő: hétköznapokon heti 20-30óra vállalása 8-17 óra között