Családsegítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 05.
Várható kezdés: 2020. január 01.

Rátermett családsegítő munkatársat keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

Gyere hozzánk, ha

- még nem tudsz mindent a családsegítésről, de ebben szeretnél kiteljesedni
- tényleg szereted a kihívásokat
- a problémák serkentőleg hatnak rád
- tudsz priorizálni
- képes vagy embereket motiválni
- igazán önálló vagy, de csapatban még jobban érzed magad
- szakmai személyiséged fejlesztése fontos a számodra
- tisztában vagy azzal, hogy az adminisztráció is fontos

  • Nincs -

Feladatok

Szociális alapvégzettséggel plusz néhány éves tapasztalattal rendelkező, hivatását szerető kollégánkat keressük különleges csapatunkba.

Támogató vezetők, befogadó csapat és kulturált környezet vár rád a Zuglói Család- és Gyermekjóléti Központban. Cím: 1144 Budapest, Füredi park 6.

Amit tudsz azzal nem traktálunk, de elárulunk egy titkot (persze csak akkor, ha elküldöd az önéletrajzodat és a motivációs leveledet. Na nem azt a sablont, amit minden más állásra is).

A munkakör határozott időre szól, de kölcsönös megfelelés esetén hosszabbítható (Alapvetően 2021. május 31-ig kötnénk veled szerződést, és a szokásos 4 hónap a próbaidő).

Jelentkezz szakmai önéletrajzod, motivációs leveled, bizonyítványaid fénymásolata és a szokásos nyilatkozatok elküldésével. (A részletes pályázati leírás a kozigallas.gov.hu-n érhető el.) Email: Kovács Boglárka szakmai vezető részére szolgalat@zcsk.hu