Járművillamossági szerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 12.
Várható kezdés: 2020. január 01.

Munkatársat keresünk megbízó partnerünk részére, Járművillamossági szerelő pozícióba, 2020 januári kezdéssel!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat
-Középfokú végzettség – gépészeti vagy villamossági területen (járművillamossági területen előny)
-Műszaki rajz olvasás
-Terhelhetőség, rugalmasság

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

-Ipari számítógép beüzemelése és összeszerelése a vasúti szerelvényeken
-Kapcsolószekrények összeállítása, bekábelezése, kapcsolók tesztelése
-Tesztelés során fellépő hibák elhárítása
-Munkafolyamatok ellenőrzése és rendszeres dokumentálása

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun Szolnok megye, Szolnok

Munkarend: 3 havi munkaidőkeret - 2 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00, túlóra és hétvégi munkavégzés előfordulhat)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, vagy kérdése merülne fel, küldje el fényképes önéletrajzát a szolnok@umbrella.hrszoftver.hu címre!