Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 31.
Várható kezdés: 2020. január 14.

Fejleszteni szeretnéd az angol nyelvtudásod? Barátságos vagy és jó a kommunikációs képességed? Ha a válaszod igen, gyere, és dolgozz egy fiatalos csapatban, egy nemzetközi nagyvállalatnál!

Elvárások a jelölttel szemben

Szükségünk van Rád, ha:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonyod van;
  • jól beszélsz angolul és emellett németül vagy olaszul (nyelvvizsga nem szükséges, a lényeg, hogy tudd használni szóban);

vállalni tudsz heti legalább 20 órát rugalmasan, hétköznap és hétvégén egyaránt.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Segíts az utazni vágyóknak:

  • az utazásokkal kapcsolatos tájékoztatásukban;
  • adataik egyeztetésében;
  • foglalások készítésében, módosításában;

mindezt egy telefonon történő beszélgetés során.