Junior PPC kampánymenedzser

Hirdetés feladója: SourcingHUB
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 29.
Várható kezdés: 2020. február 01.

A Telentuno partnere, a TEN Média csapata fiatal, dinamikus, szakmájukat szerető és munkájukat élvező tehetségek válogatottja. Fontos számunkra a közös gondolkodás, sok időt töltünk szakmai eszmecserékkel, brainstormingokkal és tapasztalatok megosztásával. Mindezt azért, mert hiszünk abban, hogy egy jó ötlet vagy megoldás bárkitől jöhet. Ha pedig az ötlet jó akkor csapatként kiállunk és végig is visszük azt! Ha szeretnél egy profi és vidám csapat tagja lenni, itt a helyed!

Elvárások a jelölttel szemben

Angol - Középszint
Erős numerikus és analitikus készségek, részletekre való odafigyelés
Folyamatos tanulásra való igény |Haladó
PPC tapasztalat (Facebook, Google Ads)
Google Analytics minimum alapszintű ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Digitális média (PPC, RTB, stb. rendszerekben) kampányok kezelése:

  • stratégiai tervezés
  • ajánlatok és média mix készítése
  • kampányok lebonyolítása
  • tartalmak fejlesztése specifikusan a terjesztési csatornákra szabva
  • vállalt garanciák biztosítása
  • mérési rendszerek folyamatos figyelése
  • Google Analytics napi szintű használata
  • folyamatos minőségi felügyelet
  • riportok készítése
  • szoros együttműködés az account teamekkel illetve a média csapat tagjaival