Minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés feladója: HRC Group
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 10.
Várható kezdés: 2020. február 10.

Autóipari műanyagtermékek gyártásával foglalkozó győri partnercégünk számára minőségbiztosítási mérnököt keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Műszaki végzettség minőség szakiránnyal
  • Minimum 3 éves autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat.
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök gyakorlati ismerete (APQP, FMEA, Control Plan, PPAP, SPC, 8D, MSA stb.)
  • Középfokú angol nyelvismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok

  • Termék bemintázások minőségbiztosítási támogatása a gyártásban
  • Új termék bevezetési folyamatok (APQP) támogatása, PPAP/ VDA dokumentációk vevők felé történő benyújtása
  • Gyártástámogató minőségbiztosítási dokumentációk elkészítése (ellenőrzési-, és egyéb utasítások)
  • Belső/vevői problémák elemzésének vezetése
  • 8D jelentések elkészítése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Tréningek szervezése, lebonyolítása, hatékonyság monitorozása
  • Minőségellenőrök szakmai koordinációja
  • Vevői/beszállítói kapcsolattartás

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet fizetési igény megjelölésével!