Fogászati asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 17.
Várható kezdés: 2020. március 02.

I.kerületi Fogászati turizmussal foglalkozó magánklinikára teljes munkaidős fogászati asszisztenst keresünk kiemelt bérezéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• fogászati asszisztens végzettség 3-5 év szakmai gyakorlattal
• érvényes működési kártya és ANTSZ szabályainak megfelelés
• kedves, igényes megjelenés
• empátia, rugalmasság
• precíz, pontos munkavégzés
• csapatszellem

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

• Angol/ Német/ Norvég /Francia nyelvismeret
• Dentálhigénikusi végzettség

Feladatok

Főbb feladatok:

• fogászati és szájsebészeti asszisztencia,
• röntgen, CT kezelése,
• kezelési karton vezetése, időpontok figyelemmel kísérése
• fogászati eszközök előkészítése, tisztítása, sterilizálása, rendben tartása
• kezelők feltöltése, tisztán tartása,
• páciensekkel való kedves kommunikáció.

Várom fényképes önéletrajzát janka.horvath@eurodent.no e-mail címre.